Kelių tiesimas

Mūsų profesionalų komanda atlieka visus kelių tiesimo darbus, pradedant projekto parengimu ir derinimu su visomis atsakingomis institucijomis, kad būtų gauti reikalingi leidimai projektui. Taip pat atliekame žemės darbus ir įrengiame pagrindus, kad užtikrintume kelio konstrukcijos vientisumą. Tai – labai svarbus akcentas lemiantis, kad kelių tiesimas jums atneša didesnę naudą

Nuosava asfalto gamybos linija

Mūsų asfalto gamybos linija, pastatyta 2022 m., leidžia pagaminti ir parduoti įvairių markių asfalto mišinius. Gamybos linijos pagalba įmanoma kokybiškiau, efektyviau ir veiksmingiau atlikti kelių asfaltavimo darbus.

Gamybos linija yra visiškai moderni. Ją valdo patyrę ir apmokyti specialistai tad paruošiami asfalto mišiniai yra kokybiški bei gali būti įvairių rūšių, pagal užsakymą ir kliento poreikius.

Kelių ir žvyrkelių asfaltavimas

Asfalto dangų įrengimas yra bene pagrindinė mūsų atliekama paslauga. „Gilmera“ specialistų komanda turi daug patirties ir žinių visais asfalto dangų įrengimo aspektais. Naudojame naujausias technologijas ir medžiagas, kad kiekvienas projektas būtų įgyvendintas pagal aukščiausius standartus.

Bet kurio žvyruoto kelio asfaltavimas ir naujo kelio tiesimas daromas konkurencinga kaina, atsižvelgiant į kliento biudžetą. Dirbame visoje Lietuvoje, tad aptarnaujami klientai ne tik iš tokių miestų, kaip: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus, bet ir regionų.

Priežiūra ir remontas

Reguliari kelių priežiūra ir remontas (perdengimas) yra būtini siekiant užtikrinti jų ilgaamžiškumą, saugumą ir kokybę. UAB „Gilmera” atliekama kelių statyba ir remontas gali pasirūpinti tuo, kad duobėtas kelias, duobėta aikštelė ar pravažiavimas vėl atrodytų puikiai. Po perdengimo kelias vėl bus lygus ir patogus eksploatacijai.

Kelių tiesimo paslaugų kaina

Suprantame, kad kaina ir biudžetas – labai svarbūs veiksniai, kai kalbama apie statybos bei kelių tiesimo projektus. Todėl siūlome konkurencingas kelių tiesimo paslaugų kainas, nedarydami nė menkiausio kompromiso dėl kokybės.

Mūsų kainos yra skaidrios, į jas įskaičiuotos visos būtinos su projektu susijusios išlaidos, tokios kaip darbo jėga, medžiagos ir įranga. Jūsų projekto kainą aptariame individualiai.

Kodėl verta rinktis mus?

Pateikiame bent keletą privalumų, kodėl kelio įrengimas ar perdengimas turėtų būti patikėtas mums:

Mūsų kontaktai

Prašome susisiekti nurodytais kontaktai arba atvykti į mūsų ofisą Alytuje.

Susisiekite
    Call Now