Žvyrkelių asfaltavimas

Kodėl naudinga šita paslauga?

Žvyrkelius gali būti sudėtinga prižiūrėti. Iš kurios pusės bepažiūrėsi – asfaltuotas kelias yra pranašesnis. Laikui bėgant žvyrkelių būklė tik prastėja, todėl juose gali atsirasti duobių, o važiuojant jais kils itin daug dulkių. Tai nėra nei komfortiška, nei saugu, nei atitinka Europos Sąjungos valstybės statusą.

Laimei, žvyrkelių asfaltavimas leidžia išspręsti šias problemas. UAB „Gilmera” atliekamas žvyrkelių asfaltavimas padės paversti prastą kelią į puikią ir naudingą bei patogią gatvę.

Kodėl naudinga asfaltuoti žvyrkelius?

Žvyrkeliai greitai dėvisi. Pro paviršių gali prasiskverbti vanduo, dėl to kelią veikia erozija ir atsiranda duobės. Asfaltuojant žvyrkelius, paviršius užsandarinamas, todėl vanduo neprasiskverbia ir jis automatiškai tampa ilgaamžiškesnis. Taip pat sumažėja dulkių, palengvėja atstumų įveikimas. Tiek kiemo, tiek ilgesnių kelių asfaltavimas visada yra naudinga investicija!

Kelio ar kiemo asfaltavimo procesas

Mūsų profesionalų komanda naudoja modernias technologijas ir didelio našumo įrangą, kad kiekvienas žvyrkelių asfaltavimo projektas būtų atliktas pagal aukščiausius standartus. Kai asfaltuojami žvyrkeliai, paprastai paklojamas pagrindo sluoksnis iš skaldos. Jis sutankinamas, kad būtų sukurtas stabilus pagrindas asfalto sluoksniui. Tada klojamas asfalto sluoksnis. Jis sutankinamas volais dėl lygumo. Galiausiai paviršius sandarinamas, kad į jį nesiskverbtų vanduo, taip padidinant jo patvarumą ir ilgaamžiškumą.

Panašiai, kaip asfaltuojami žvyrkeliai, dirbama ir su kiemais ar kitais objektais, kuriuos norisi asfaltuoti.

Visada skiriame individualų dėmesį klientams, tad jau dabar atsiųskite užklausą, jei norite sužinoti, kuo galime būti jums naudingi.

Mūsų kontaktai

Prašome susisiekti nurodytais kontaktai arba atvykti į mūsų ofisą Alytuje.

Susisiekite
    Call Now