Asfaltavimas

Kodėl verta rinktis mus?

Specializuojamės kelių, gatvių, aikščių ir aikštelių asfaltavimo srityje. Pagrindinis mūsų tikslas – teikti klientams aukščiausios kokybės asfaltavimo paslaugas, kurios būtų atliekamos greitai ir efektyviai, laikantis aukščiausių kokybės standartų ir reikalavimų.

UAB „Gilmera” specialistai supranta, kaip svarbu turėti gerai išasfaltuotą dangą, kuri atlaikytų numatytas apkrovas bei permainingo klimato sąlygas. Mes turime ne tik kompententingų profesionalų komandą, kurių specializacija – asfaltavimo darbai. Mes taip pat:

 • Naudojame modernią techniką darbams;
 • Pasirūpiname visais administraciniais projekto iššūkiais:
  • Projekto parengimas;
  • Projekto suderinimas;
  • Leidimų gavimas;
  • Pridavimas.
 • Turime nuosavą asfalto gamybos liniją.

Didžiuojamės savo įsipareigojimu užtikrinti saugą, kokybę ir efektyvumą, todėl siekiame suteikti maksimalų dėmesį bei net pranokti klientų lūkesčius kiekviename mūsų vykdomame projekte.

Susisiekite su mumis jau dabar ir sužinokite daugiau apie mūsų asfaltavimo paslaugas ir apie tai, kaip galime padėti jums įgyvendinti projektą!

Kodėl asfaltavimą verta patikėti mums?

Asfaltavimas yra viena iš UAB „Gilmera“ specializacijų. Mūsų paslaugos prieinamos ir viešojo, ir privataus sektoriaus klientams, todėl didžiuojamės sparčiu verslo augimu ir daugybe patenkintų klientų. Dirbame visoje Lietuvoje, tad asfaltavimas pasiekiamas ne tik didžiuosiuose miestuose, kaip: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys ar Alytus, tačiau ir regiono vietovėse.

Mes skiriame didelį dėmesį klientams. Visada stengiamės atvykti į objektą, kad apžiūrėtume esamą situaciją, susipažintume su projektu, vizija bei pateiktume naudingas savo įžvalgas, padėtume rasti geriausią sprendimą. Pagal kliento lūkesčius ir realią situaciją suderiname projektą, aptariame biudžetą ir kitus lūkesčius bei imamės darbo.

Mūsų specializacija yra labai plati, todėl aptarnaujami ir rajoniniai keliai, ir miesto gatvės ar net nuosavų namų privažiavimai bei daugiabučių kiemai. Turime viską, ko reikia darbui, todėl rezultatas pasiekiamas tikrai sparčiai – dirbant aukštu našumu.

Kodėl svarbus asfaltavimas?

Kelias – vienas iš svarbiausių infrastruktūros elementų. Stovėjimo aikštelė – šiuolaikiniame pasaulyje vis didesnę svarbą įgaunantis objektas. Visiems jiems reikia asfalto. Trumpiau tariant tam, kad kiemas taptų tinkamas gyventojams, o žvyrkeliai virstų lygiais keliais, turi būti atliekamas asfaltavimas. Jis gerina susisiekimą ir gyvenimo kokybę.

Tai nėra darbas, kurį būtų galima patikėti bet kam. Asfalto klojimas atliekamas tik su specializuota technika. Ją privalo valdyti kompetentingi specialistai. Na, o dar prieš pradedant darbus turi būti tinkamai įvertintas projektas, parinkta reikalinga technika, pasiruoštos medžiagos, paruoštas asfaltuojamas paviršius. Visa tai – specifinės ir sudėtingos užduotys.

Galutinis rezultatas – puikios gatvės, patogios stovėjimo aikštelės, dviračių takai ir patogi infrastruktūra jūsų bendruomenei ar šeimai.

Jeigu jūs norite daugiau sužinoti apie tai, kaip tiesiamas kelias, kokia yra mūsų kelių tiesimo technologija bei kuo galime būti naudingi jums – kreipkitės į mus interneto puslapyje nurodytais kontaktais.

Kokia yra asfaltavimo paslaugų kaina?

Visos paslaugų kainos yra skaičiuojamos individualiai. Susipažinus su jūsų norais ir lūkesčiais bei įvertinus galimybes bei iššūkius galėsime pateikti pasiūlymą. Mūsų darbų portfolio yra ir dideli plotai, kuriuose nutiesėme ilgus, svarbius kelius, ir privataus sektoriaus, smulkesni užsakymai, kur visas dėmesys – detalėms ar net unikaliems sprendimams.

Visada pasiūlome tai, kas klientui būtų naudinga – pvz., dangos atstatymas, kitoks mišinys, paprastesnis sprendimas ir panašiai. Stengiamės, kad pasiūlytų paslaugų kaina atitiktų biudžetą bei sutvarkome visus administracinius iššūkius.

Į gautas užklausas atsakome ne ilgiau nei per 5 dienas!

Mūsų kontaktai

Prašome susisiekti nurodytais kontaktai arba atvykti į mūsų ofisą Alytuje.

Susisiekite
  Call Now