Kelių asfaltavimas

Kodėl verta rinktis mus?

Kalbant apie kelių asfaltavimą, labai svarbu paminėti, kas, pagal LR įstatymus yra apibrėžiama, kaip kelias.

Kelias – inžinerinis statinys, skirtas transporto priemonių ir pėsčiųjų eismui. Jį sudaro žemės sankasa, važiuojamoji dalis, kelkraščiai, skiriamoji juosta, kelio grioviai ir daugybė kitų įrengimų bei sprendimų. Kelių asfaltavimas – griežtai reglamentuota ir smarkiai prižiūrima darbų sritis, kurioje veikia tik profesionalios, kompetentingos ir atitinkamas licencijas turinčios įmonės.

Beveik dešimtmetį sėkmingai visoje Lietuvoje kelių asfaltavimu užsiimanti UAB „Gilmera“ yra vienas iš lyderių asfaltuojant kelius.

Išsikirtinumas

Klientams visada padedame spręsti ir su kelių asfaltavimu susijusius pasiruošimo ar administracinius galvosūkius. Mes pasirūpiname:

Pasirūpiname visais administraciniais projekto iššūkiais:

  • Leidimų gavimu;
  • Projekto parengimu bei suderinimu su atsakingomis institucijomis;
  • Žemės darbais;
  • Pagrindų įrengimu;.

Svarbu paminėti tai, kad kelių asfaltavimą verta patikėti tiems, kam labiausiai rūpi jūsų poreikiai. Išasfaltuotas kelias turi būti kokybiškas, pasiruošęs atlaikyti numatytą (ar net kiek didesnę) apkrovą bei mūsų klimato keliamus iššūkius.

Patyrę ir nuolat kompetencijas gilinantys projektų vadovai, profesionalūs kelininkai, aukštos kokybės technika bei mūsų gamybos linija dirba išvien, kad kiekvienas kelio asfalto centimetras būtų maksimalios kokybės!

Mūsų kontaktai

Prašome susisiekti nurodytais kontaktai arba atvykti į mūsų ofisą Alytuje.

Susisiekite
    Call Now