Įvažiavimo į sklypą įrengimas

Kodėl verta pasirinkti mus?

UAB „Gilmera” specializuojasi visų tipų kelių, gatvių, aikščių ir parkavimo aikštelių asfaltavimo srityje. Pagrindinis mūsų tikslas – pagal klientų užsakymus atlikti kokybiškus ir efektyvius kelių tiesimo darbus, atitinkančius aukščiausius standartus ir reikalavimus.

Tam pritaikome ne tik savo patirtį, tačiau ir kompetentingų specialistų žinias, naudojame modernius klotuvus ir kitą techniką. Taip pat, skirtingai nei kai kurios kitos kelių tiesimo įmonės, skiriame daug dėmesio visiems klientams.

UAB „Gilmera“ – dirbame visoje Lietuvoje

Mes galime įvažiavimus įrengti visoje Lietuvoje. Dirbame ne tik didžiuosiuose miestuose ar jų apylinkėse. Galime atvykti į regioną, kaimo vietovę, užmiestį ar kitą, jūsų nurodytą vietą. Objekte įvertiname galimybes, pasiūlome sprendimus ir, sutarus dėl sąlygų, kuo greičiau į vietą atvykstame su technika bei imamės darbo.

Jau dabar galite atsiųsti mums užklausą ir mes atsakysime į klausimus, pasidalinsime, kaip mūsų paslaugos gali būti jums naudingos!

Kodėl rinktis mus?

Jeigu jus domina įvažiavimo į sklypą įrengimas, drąsiai rekomenduojame rinktis UAB „Gilmera“. Kelio tiesimas iki sodybos – sparčiai ir kokybiškai atliekamas darbas, kurį galime įgyvendinti būtent taip, kaip jūs norite. Jau apie dešimtmetį sėkmingai įgyvendiname projektus tiek viešajame, tiek privačiame sektoriuje, todėl turime reikiamą techniką, komandą ir patirtį, kad galėtume nutiesti įvažiavimą.

Savo klientams siūlome ir dar didesnę naudą. Mes galime pasirūpinti ir visais administraciniais iššūkiais, kurie gali kilti projekto eigoje. Gauname suderinimo aktus, pasirūpiname visais reikalingais dokumentais, kurių reikalauja institucijos. Taip pat paruošiame vietą darbui, padedame pagrindus. Paprastai kalbant – darome viską nuo A iki Ž, kad kelio tiesimas iki sklypo ir paslaugos kaina būtų verta to, ką išleidžiate.

Mūsų kontaktai

Prašome susisiekti nurodytais kontaktai arba atvykti į mūsų ofisą Alytuje.

Susisiekite
    Call Now