Kiemo asfaltavimas

Kiemo asfaltavimo paslauga

Kiemo asfaltavimas – tai itin naudinga paslauga ir nuosavų namų šeimininkams, ir daugiabučių bendrijų atstovams, ar tik statomų NT objektų vystytojams. Asfaltas kieme yra itin didelis privalumas, kadangi jį paklojus danga yra lygi, be duobių. Ją galima sužymėti, sukurti tvarkingą parkavimo sistemą, pagerinti bendrą sklypo estetiką, uždengti duobėtą reljefą.

Kiemo asfaltavimo darbai turi daug privalumų, tad verta jais pasidomėti. UAB „Gilmera“ yra vienas iš lyderių atliekant asfaltavimo darbus visoje Lietuvoje. Jau beveik dešimtmetį sėkmingai dirbdami su viešojo ir privataus sektoriaus klientais sukaupėme didelę patirtį. Turime nuosavą asfalto gamybos liniją, puikią techniką bei patyrusių specialistų komandą. Jūsų kiemą išasfaltuosime greitai, maksimaliai kokybiškai ir atsižvelgdami į kiekvieną aktualų niuansą.

Kokia yra asfaltavimo paslaugų kaina?

Žvyrkeliai greitai dėvisi. Pro paviršių gali prasiskverbti vanduo, dėl to kelią veikia erozija ir atsiranda duobės. Asfaltuojant žvyrkelius, paviršius užsandarinamas, todėl vanduo neprasiskverbia ir jis automatiškai tampa ilgaamžiškesnis. Taip pat sumažėja dulkių, palengvėja atstumų įveikimas. Tiek kiemo, tiek ilgesnių kelių asfaltavimas visada yra naudinga investicija!

Kelio ar kiemo asfaltavimo procesas

Galutinė paslaugų kaina ir atsakymas į klausimą „Kiek kainuoja kiemo asfaltavimas?“ priklauso nuo to, kokio masto yra projektas, kokie jūsų terminai, kiek papildomų iššūkių kyla iš administracinės pusės ir kokius kitus poreikius turite.

Dėl to, kad kiekvienas pasiūlymas būtų patrauklus, kainas deriname individualiai. Atvykstame į objektą, įvertiname galimybes bei visada pateikiame pasiūlymus, kurie galėtų būti naudingi. Dirbame visoje Lietuvoje, todėl galime didžiuotis plačiu patenkintų klientų sąrašu.

Jeigu aktualus kiemo asfaltavimas arba panašios paslaugos – nedvejokite susisiekti jau dabar!

Mūsų kontaktai

Prašome susisiekti nurodytais kontaktai arba atvykti į mūsų ofisą Alytuje.

Susisiekite
    Call Now