Parkavimo aikštelių asfaltavimas

Kiemo asfaltavimo paslauga

Gerai suprojektuota ir įrengta automobilių parkavimo aikštelė yra labai svarbi bet kurio komercinio, gamybinio ar gyvenamosios paskirties objekto dalis.

UAB „Gilmera” specializacija – aikštelių asfaltavimas, asfaltuotų aikštelių įrengimas bei dangos atstatymas senose aikštelėse tam, kad būtų sukurta patvari, naudinga, saugi ir vizualiai patraukli parkavimo aikštelė transporto priemonėms.

Mūsų atliekami darbai

Mišinių ruošimas

Turime nuosavą asfalto gamybos liniją, tad patys paruošiame mišinius. Turime ir reikalingą techniką, profesionalių specialistų komandą. Visa tai leidžia rezultato pasiekti greitai.

Aikštelių suprojektavimas ir įrengimas

Mūsų specialistų komanda kartu su jumis gali padėti suprojektuoti ir įrengti automobilių stovėjimo aikštelę, atitinkančią jūsų konkrečius poreikius ir biudžetą. Mums aktualus klientų pasitenkinimas, todėl tvarkome ir visus administracinius iššūkius, pateikiame dokumentus, gauname leidimus, suderiname su atsakingomis institucijomis.

Lanksčių sprendimų pateikimas

Darbų trukmė ir kaina gali būti labai įvairi. Stengiamės išlikti lankstūs, todėl visad bandome atvykti į objektą, įvertinti esamą situaciją, galimybes. Pagal tai pasiūlome sprendimus, pateikiame kainos ir terminų pasiūlymą.

Mūsų kontaktai

Prašome susisiekti nurodytais kontaktai arba atvykti į mūsų ofisą Alytuje.

Susisiekite
    Call Now